که هستیم ؟

ما پلتفرمی مبتنی بر تکنولوژی هستیم که ماموریت خود را ایجاد تجربه‌ای خوشایند از ایجاد لایو استریم و استفاده از پلتفرم پخش زنده برای تمام مردم ایران می‌دانیم. به عنوان مطمئن ترین ویدئو و لایو کلود سرویس ایران و منطقه در مسیر تبدیل شدن به اولین مرجع پخش آنلاین ویدئو هستیم و برای این هدف، ارائه خدمات منطبق بر استانداردهای جهانی، مهمترین وظیفه ماست. هویت کلود کده بیش از هرچیز متأثر از مخاطبانمان است و بر اساس نیازهای آنها گام بر می‌داریم. به همین دلیل، مشتری محوری مهمترین ارزش کسب‌ وکار ما در گروه کلود کدست

Who is Claude?

کلود کده در یک نگاه

users

816

مشتری

inbox

12 میلیون

درخواست در ماه

cloud

20 هزار

ساعت پخش زنده

time

99.98%

آپ تایم

lock

1 ترابایت

ظرفیت مقابله با حملات

panel live streem

چه میکنیم ؟

اگر می خواهید کسب و کارتان دیده شود و به نتایج بهتر و مطلوب تر فکر می کنید ، ما از قبل زیرساخت آن را برایتان فراهم کرده ایم. کافیست ویدیو خود را در پلتفرم کلودکده بارگذاری کنید، تا کاربران در سراسر جهان آن را ببینند. یک سرویس پخش زنده با کیفیت می تواند شما را سریع تر و ایمن تر به خواسته هایتان برساند.سرویس پخش زنده کلودکده می تواند ملک اینترنتی شما جهت باز نشر ویدیوهایتان باشد. و در کنار نشر ما به شما کمک می کنیم و تضمین می دهیم، که این ویدیو به خوبی در تمامی دستگاه ها و مرورگرها پخش می شوند. تا بازاریابی شما به طور تمام و کمال صورت گرفته باشد.

مشتریان کلود کده

سایپا ایران خودرو سایپا یدک

مسئولیت ما

چه چیزی کلودکده را خاص می کند؟ ما ده ها ساعت را صرف تحقیق و آزمایش برنامه ها کرده ایم. تا کاربردی ترین پلتفرم ممکن را در اختیار کاربران خود قرار دهیم. چرا که اعتماد کاربران برایمان از اهمیت بالایی برخوردار است. و آنچه که در اختیار شما قرار می دهیم نه صرفا یک پلتفرم vod یا سرویس پخش زنده که یک فضای خصوصی با کاربری آسان، امکان تجزیه و تحلیل اثرگذاری ویدیوهای شما، امکان بارگذاری ویدیوها در وب سایت های شخصی و یا خارجی و بهینه سازی ویدیو بر طبق اصول سئو می باشد.

panel live streem