میزبانی پخش زنده برای کسب و کارها؛ پلتفرم‌های مناسب این کار

لایو استریم در گذشته چندان مورد توجه قرار نگرفته بود. اما در حال حاضر بسیاری از گیمرها از لایو استریم برای تولید محتوا استفاده می‌کنند. در عین حال، در گسترش و تبلیغ بسیاری از کسب و کارها نیز از پخش زنده استفاده می‌شود. به همین خاطر است که امروزه شاهد گسترش و محبوبیت این نوع پخش هستیم. اگر می‌خواهید بدانید چه کسب و کارهایی نیاز به پخش زنده یا لایو استریم دارند و برای این منظور کدام پلتفرم‌ها گزینه مناسبی هستند، در این مطلب از کلود کده با بررسی موضوع میزبانی پخش زنده برای کسب و کارها با ما همراه باشید.لایو استریم؛ گزینه‌ای جذاب برای تبلیغ و گسترش انواع کسب و کار

پخش زنده یا لایو استریم یکی از بهترین گزینه‌ها برای تبلیغ و گسترش کسب و کارها است. لایو استریم چند سالی است که معرفی شده است، اما کمتر کسی از آن استفاده می‌کرد. تا زمانی که اینستاگرام، قابلیتی به نام لایو را به برنامه خود اضافه کرد. به دلیل گستردگی اینستاگرام در میان مردم ایران و حتی جهان، لایو به سرعت محبوب شد و در حال حاضر شاهد برگزاری میلیون‌های لایو استریم در دنیا به صورت روزانه و حتی ساعتی هستیم.

در گذشته لایو استریم کاربردهای محدودی داشت و همین باعث شده بود تا سرویس پخش زنده چندان کاربردی نباشد. اما امروزه نه تنها استریمرها، گیمرها و سلبریتی‌ها، بلکه کسب و کارهای مختلفی از پخش زنده استفاده می‌کنند. این باعث شده است تا این مجموعه‌های کاری بتوانند تعامل بیشتری با مشتریان و کاربران داشته باشند. در نتیجه، کسب و کار آن‌ها رواج بیشتری پیدا می‌کند و این به معنای فروش بیشتر و دستیابی به موفقیت است.

کسب و کارهایی که می‌توانند از لایو استریم استفاده کنید

زمانی که اینترنت هنوز به اندازه امروز گسترش پیدا نکرده بود و تلفن‌های هوشمند زیادی در بازار وجود نداشت، اگر می‌خواستید برای دریافت قیمت یا خرید محصولی اقدام کنید، باید به صورت حضوری به مغازه یا دفتر کسب و کار مورد نظر مراجعه می‌کردید یا با آن‌ها تماس می‌گرفتید. اما امروزه می‌توانید به راحتی با کمک پخش زنده از خدمات ارائه شده توسط آن مجموعه مطلع شوید یا موجودی آن‌ها را مشاهده کنید. اما این سوال مطرح می‌شود که کدام کسب و کارها نیاز به لایو استریم دارند؟ برای پاسخ به این سوال، در ادامه این بخش با ما همراه باشید.کسب و کارهای آزاد و اتو گالری‌ها می‌توانند از لایو استریم استفاده کنند

در حال حاضر اتو گالری‌ها فعالیت گسترده‌ای در فضای مجازی دارند. فعالیت این مجموعه‌ها نیز معمولا به این صورت است که با گذاشتن پست‌های مختلف خودروهای جدید اتو گالری را به نمایش می‌گذارند. اما برای اطلاع از موجودی مجموعه، این کسب و کارها معمولا هر هفته‌ای، یک برنامه پخش زنده از خودروهای موجود در نمایشگاه دارند. همین موضوع برای بسیاری از کسب و کارهای آزاد دیگر نیز وجود دارد.

کسب و کارهای آنلاین نیاز به لایو استریم دارند

کسب و کارهای آنلاین به دلیل ماهیت فعالیت خود، نیاز دارند تا برای جلب اعتماد مشتریان با آن‌ها تعامل زیادی داشته باشند. یکی از راهکارها برای این موضوع، پاسخ به سوالات آن‌ها است که این کار را می‌توان از روش‌های مختلفی انجام داد. سریع‌ترین و بهترین گزینه برای این موضوع، برگزاری پخش زنده است. میزبانی پخش زنده برای کسب و کارهای مجازی باعث می‌شود تا مشتریان بتوانند با کارشناسان مجموعه ارتباط داشته و اعتماد بیشتری در زمان خرید نسبت به مجموعه داشته باشند.

میزبانی پخش زنده برای کسب و کارهای گیمنیگ

گیمرها زیادی وجود دارند که با کمک پلتفرم‌های مختلفی مانند توئیچ بازی‌های خود را استریم می‌کنند. در برخی مواقع، استریم آنلاین باعث جذب مخاطب بیشتر و بهبود کیفیت محتوا می‌شود. به همین خاطر است که بسیاری از استریمرهای گیمر به سراغ میزبانی پخش زنده می‌روند.


 

برخی از بهترین پلتفرم‌های لایو استریم مناسب برای کسب و کارها

میزبانی پخش زنده برای کسب و کارها باید توسط برنامه‌های معتبر و باکیفیت انجام شود. برای این منظور، پلتفرم‌ها و برنامه‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانید برای لایو استریم کسب و کار خود به سراغ آن‌ها بروید. از جمله این برنامه‌ها می‌توان به توئیچ، فیس‌بوک لایو، یوتیوب لایو، اینستاگرام لایو و کلود کده اشاره کرد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

کلوده کده؛ میزبان ایرانی پخش زنده برای کسب و کارها

در حال حاضر می‌توانید برای کسب و کارهای دلخواه خود به سراغ برنامه‌ها و پلتفرم‌های ایرانی بروید. کلود کده یکی از بهترین برنامه‌های ایرانی باری میزبانی پخش زنده برای کسب و کارها است که خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می‌دهد.

استفاده از خدمات میزبانی پخش زنده کلود کده برای کسب و کارها مزایای زیادی دارد که یکی از آن‌ها هزینه کم دریافت خدمات است. برای استفاده از خدمات پلتفرم‌های خارجی باید هزینه را به دلار پرداخت کنید که به مراتب بسیار بیشتر از سرویس داخلی مانند کلود کده است.

اینستاگرام لایو؛ شبکه‌ای مناسب برای کسب و کارهای مختلف

اینستاگرام لایو را می‌توان رایج‌ترین شبکه برای میزبانی پخش زنده برای کسب و کارها معرفی کرد. البته استفاده از این شبکه محدودیت‌های خاص خود را دارد و همین باعث شده است تا افراد زیادی از استفاده از آن صرف نظر کنند و به سراغ شبکه‌های دیگر برای پخش زنده بروند. توصیه می‌کنیم شما هم اگر به دنبال استفاده از امکانات متنوع در لایم استریم خود هستید، به سراغ برنامه‌ها و پلتفرم‌های مخصوص انجام این کار بروید. چرا که لایو اینستاگرام محدودیت‌های مختلفی دارد که ممکن است بعضی کسب و کارها در هر زمینه‌ای را محدود کند.

کلوده کده؛ سرویس ایرانی میزبانی لایو استریم برای کسب و کارها

مجموعه‌های مختلفی وجود دارند که برای میزبانی پخش زنده برای کسب و کارها می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید. کلود کده یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های ایرانی در این زمینه است. در مجموعه ما می‌توانید در هر کسب و کاری که فعالیت می‌کنید، لایو استریم‌های جذاب داشته باشید و فعالیت خود را گسترش دهید.

اطلاعات مقاله


نویسنده :

علیرضا حیدری

تاریخ انتشار :

1401-09-17

تعداد بازدید :

185

تعداد کامنت :

0

دسته بندی

لایو استریم

به اشتراک گذاری